Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Floda BoIF

Följ

Floda BoIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Tölö cupen P-15

    • 00:00

      Götaholms BK Vit (borta) P-13


      02:00
    • 00:00

      Örgryte IS FF Röd (hemma) P-10


      02:00
    • 08:00

      Sammandrag Lekstorp P-17


      13:00
    • 10:00

      Slottsskogen/Godhem IF Vit (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Slottsskogen/Godhem IF Grön (hemma) P-12


      11:15
    • 11:00

      Kållereds SK (hemma) F-13


      12:00
    • 11:50

      Sammandrag - Lag Floda Vit F-17


      15:00
    • 11:50

      Sammandrag - Lag Floda Blå F-17


      15:00
    • 12:00

      Lerkils IF (hemma) Damjuniorer


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag - Lekstorps IF F-17


      16:00
    • 13:30

      Götaholms BK Vit (borta) F-11


      15:30
    • 13:45

      Näsets SK Röd (hemma) P-11


      15:15
    • 15:45

      Götaholms BK Blå (borta) P-13


      17:45
    • 16:45

      Hermansby IF (borta) P-10


      18:45
  • 2Sön
    • 08:00

      Hindås cup P-12


      16:00
    • 08:20

      Sammandrag 2 juni Lag Blå P-16


      11:00
    • 09:10

      Sammandrag i Gråbo - lag Blå F-16


      11:50
    • 09:10

      Sammandrag Gråbo - lag Svart F-16


      11:40
    • 10:15

      Floda BoIF 2 (hemma) F-14


      11:45
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Sammandrag 2 juni Lag Svart P-16


      13:45
    • 11:30

      Sammandrag 2 juni Lag Vit P-16


      14:20
    • 11:50

      Sammandrag Gråbo - lag vit F-16


      14:20
    • 12:00

      Kållered SK P14 Blå (borta) P-14


      14:00
    • 12:00

      KF Velebit (borta) P-14


      14:00
    • 13:15

      Näsets SK Vit (borta) P-11


      15:15
    • 13:15

      Kållered SK P14 Vit (borta) P-14


      15:15
    • 16:00

      Träning Herrjuniorer


      17:30
    • 18:00

      Bollkalle damlagsmatch F-12


      21:00
    • 18:30

      IF Warta (hemma) A-lag Dam


      20:30
    • 18:30

      **FULLT** Bollkalle för damlaget F-13


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:15

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:45

      IFK Fjärås (borta) F-09/10


      21:45
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 6Tor
    • Heldag

      Fotbollensdag med klubben P-14

    • 09:00

      Fotbollensdag Floda BoIF


      14:00
    • 10:00

      FlodaBoif-dagen Ledarsidor


      14:00
    • 10:00

      Floda BoIF-dagen P-11


      15:00
    • 10:00

      Floda Boif dagen P-17


      15:00
    • 10:00

      Floda BoIF-dagen F-16


      13:00
    • 10:00

      Floda Boif dagen A-Lag Herrar


      14:00
    • 10:00

      Floda boif-dagen P-15


      13:00
    • 10:00

      Fotbollens dag 2024 P-10


      15:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Dam


      19:30
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
    • 20:15

      Västra Frölunda IF (hemma) P-09


      22:15
  • 7Fre
    • 18:30

      Solängens BK F11 (hemma) F-11


      20:30
  • 8Lör
    • 10:30

      Öjersjö IF 2 (borta) F-12


      12:00
    • 11:30

      Gunnilse IS (borta) F-13


      12:30
    • 12:00

      Sandarna BK Röd (borta) P-11


      13:30
    • 13:30

      Kållered SK Blå - Floda BoIF Blå Serie / cup P-14


      14:30
    • 15:00

      Älvsborg FF F11 Blå (borta) F-11


      17:00
    • 17:15

      Näsets SK (borta) P-10


      19:15
  • 9Sön
    • 09:25

      Träning F-17


      10:30
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30
    • 10:30

      Lunden Överås BK Grön (borta) P-13


      12:30
    • 10:30

      Lunden Överås BK Vit (borta) P-13


      12:30
    • 10:30

      Sommaravslutning P-14


      12:30
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      Askim/Solängen Röd (hemma) F-11


      13:00
    • 12:00

      Brämaregårdens FC F2014 (borta) F-14


      14:00
    • 13:30

      Sjövalla FK /Mölnlycke IS (hemma) P-10


      15:30
    • 15:00

      IK Oddevold (hemma) Herrjuniorer


      17:00
    • 15:00

      Kode IF (hemma) P-11


      16:30
    • 16:30

      Träning A-lag Dam


      18:00
    • 17:00

      Slottsskogen/Godhem IF Röd (hemma) F-09/10


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Lunden ÖBK (hemma) F-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Älvängens IK (borta) F-14


      12:00
    • 10:30

      Öjersjö IF Svart (borta) F-11


      12:30
    • 12:00

      Landvetter IS Grön (hemma) P-11


      13:30
    • 13:00

      Backatorp IF Röd (borta) P-10


      15:00
    • 13:30

      Lekstorps IF Grön (hemma) F-11


      15:30
  • 16Sön
    • 09:25

      Träning F-17


      10:30
    • 09:30

      Träning (sista innan uppehållet) P-17


      10:30
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:45

      Avslutning P-15


      14:00
    • 12:15

      GoldCoast FC Gul (hemma) P-13


      14:15
    • 13:00

      Sommaravslutning P-16


      17:00
    • 13:30

      GoldCoast FC Svart (hemma) P-13


      15:30
    • 13:30

      Mölnlycke IF (hemma) P-10


      15:30
    • 14:15

      Lindholmen BK (borta) C-lag Herrar


      16:50
    • 17:00

      Öckerö IF (borta) F-09/10


      19:00
    • 17:00

      Träning Herrjuniorer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:45
    • 17:00

      Sommaravslutning P-12


      18:45
    • 18:00

      Älvängens IK (hemma) A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Öckerö IF Vit (borta) P-11


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Träning A-Lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Kode IF (hemma) F-09/10


      22:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 09:00

      Extramatch mot GAIS F-13


      10:00
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 17:00

      Ahlafors IF (hemma) A-lag Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning Herrjuniorer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:45
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Träning A-Lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      IK Zenith (B) (borta) A-lag Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 20:15

      Ytterby IS Röd (hemma) P-09


      22:15
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 07:00

      Skadevi Cup P-11


      00:00
    • 18:30

      Backatorp IF Röd (borta) P-09


      20:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevi Cup P-11

  • 30Sön
    • 00:00

      Skadevi Cup P-11


      16:00
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 13:30

      Utsiktens BK (hemma) P-10


      15:30
    • 17:00

      Träning Herrjuniorer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:45