Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Floda BoIF

Följ

Floda BoIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 09:00

      Kärra/Klareberg IF (borta) P-10


      10:00
    • 11:00

      Future cup sista match P-09


      12:00
    • 12:00

      Annebergs IF (hemma) A-Lag Herrar


      14:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träningsmatch F-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 18:45

      Träning F-14


      20:00
    • 19:30

      Träning A-Lag Herrar


      21:00
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 19:00

      Björndammens BK/Öjersjö IF (hemma) A-Lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Älvängens IK (borta) A-lag Dam


      21:00
  • 6Lör
    • 10:00

      Träningsmatch mot Lerum F-16


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch Lekstorp F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-15


      12:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Träningsmatcher - Gerdsken borta P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30
    • 10:00

      Match F-11


      11:30
    • 10:30

      Träning F-14


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Hemsjö IF P-15


      15:30
    • 14:00

      Sävedalens IF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning med F12 F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-Lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 20:00

      Qviding FIF (hemma) Damjuniorer


      22:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Dagsverke på Kolboryds gård P-09


      20:00
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 18:45

      Träning F-14


      20:00
    • 19:30

      Träning A-Lag Herrar


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träningsläger med övernattning P-13


      00:00
  • 13Lör
    • 00:00

      Träningsläger med övernattning P-13


      14:00
    • 08:00

      Lassabollen Cup F-11


      18:00
    • 09:00

      HONORS CUP F-13


      00:00
    • 10:00

      Fässbergs IF Vit (borta) P-11


      11:30
    • 10:45

      Camp 2024 Herrjuniorer


      00:00
    • 12:00

      Ytterby IS (B) (hemma) A-lag Dam


      14:00
    • 15:30

      Angered MBIK Grå (hemma) P-11


      17:00
    • 16:45

      Utsiktens BK (borta) P-10


      18:45
  • 14Sön
    • 00:00

      HONORS CUP F-13


      15:00
    • 00:00

      Camp 2024 Herrjuniorer


      14:00
    • Heldag

      Lassabollen P-12

    • 08:00

      Förfrågan Lassabollen P-12


      16:00
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30
    • 09:30

      Träning F-17


      10:30
    • 10:00

      Lassabollen P-12


      14:00
    • 10:30

      Träning F-14


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch mot KIK F-12


      12:00
    • 10:30

      Lassabollen P-12


      15:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 14:00

      Möte Styrelsen Floda BoIF


      16:00
    • 15:30

      Inter GIF (hemma) A-Lag Herrar


      17:30
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:30

      IK Zenith Grön (borta) Herrjuniorer


      20:30
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning med F12 F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-Lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Sävedalens IF gul (hemma) P-15


      20:00
    • 18:00

      Sävedalens IF röd (hemma) P-15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 18:30

      Lekstorps IF Vit (borta) P-15


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:45

      Träning F-14


      20:00
    • 19:00

      Lindholmen BK (hemma) C-lag Herrar


      22:15
    • 19:30

      Träning A-Lag Herrar


      21:00
  • 18Tor
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:20

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Öjersjö IF Lag 1 (borta) F-15


      19:30
    • 17:30

      Öjersjö IF Lag 2 (borta) F-15


      19:30
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      20:00
    • 18:15

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 19:30

      BK Skottfint (hemma) P-10


      21:30
    • 19:30

      Träning Herrjuniorer


      21:00
  • 19Fre
    • 17:30

      Målvaktsträning 7mot7 F-13


      18:30
    • 19:00

      Kungsladugårds BK (hemma) A-Lag Herrar


      21:00
  • 20Lör
    • 00:00

      Eriksbergs IF 1 (hemma) P-11


      01:30
    • Heldag

      Öijared, aktiviteter med övernattning A-Lag Herrar

    • 08:00

      Sammandrag och ansvariga matchvärdar P-17


      13:00
    • 09:30

      Hovås Billdal IF Blå (hemma) P-12


      11:30
    • 10:45

      Hovås Billdal IF Röd (hemma) P-12


      12:45
    • 11:00

      Lekstorps IF Grön (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Lekstorps IF Vit (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Utbynäs SK (hemma) F-13


      12:00
    • 11:00

      Skepplanda BTK (borta) P-14


      13:00
    • 12:00

      Sammandrag F-17


      16:00
    • 12:00

      Sammandrag - Föräldrar F-17


      16:00
    • 12:00

      Sammandrag - Lag Floda Vit F-17


      16:00
    • 12:00

      Sammandrag - Lag Floda Svart F-17


      16:00
    • 12:00

      Sammandrag - Lag Floda Blå F-17


      16:00
    • 13:30

      Match F-11


      14:30
    • 15:00

      IFK Göteborg - IFK Norrköping P-13


      19:00
    • 16:00

      SG Ruddalen IF Vit (borta) P-09


      18:00
    • 16:30

      Öjersjö IF/Björndammens BK (hemma) Herrjuniorer


      18:30
  • 21Sön
    • 08:15

      Sammandrag 21 April lag blå P-16


      11:00
    • 09:00

      Sammandrag 21 April lag grön P-16


      11:40
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      Sammandrag 21 April lag svart P-16


      13:40
    • 11:15

      Kareby IS Blå (borta) F-09/10


      13:15
    • 11:30

      Sammandrag 21 April lag vit P-16


      14:40
    • 12:00

      Götaholms BK Vit (borta) P-14


      14:00
    • 12:00

      Serbiska KIF Semberija Göteborg (borta) P-14


      14:00
    • 12:30

      Surte IS (hemma) F-14


      13:45
    • 13:20

      Föräldrauppgifter sammandrag F-16


      14:20
    • 13:30

      Finlandia Pallo AIF Vit (borta) P-10


      15:30
    • 13:50

      Sammandrag Flodala - Floda blå F-16


      16:30
    • 14:15

      Öjersjö IF 2 (borta) F-12


      15:45
    • 14:20

      Föräldrauppgifter sammandrag F-16


      15:40
    • 14:30

      Sammandrag Flodala - Floda svart F-16


      17:00
    • 14:30

      Sammandrag Flodala - Floda vit F-16


      16:50
    • 14:45

      Match Hisingsbacka F-11


      15:45
    • 15:40

      Föräldrauppgifter sammandrag F-16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:45

      Öjersjö IF (borta) Herrjuniorer


      18:45
    • 17:30

      Azalea BK Vit (borta) P-11


      19:00
    • 19:00

      Angered BK (borta) A-lag Dam


      21:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Sävedalens IF blå (borta) P-15


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 18:30

      Sävedalens IF grön (borta) P-15


      20:30
    • 20:15

      Guldhedens IK (borta) A-Lag Herrar


      22:15
    • 20:15

      GAIS (hemma) P-09


      22:15
  • 25Tor
    • 17:20

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      20:00
    • 18:15

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Lekstorps IF F15 Vit (hemma) F-15


      20:30
    • 18:30

      Lekstorps IF F15 Grön (hemma) F-15


      20:30
    • 19:30

      Kullavik IF (borta) Herrjuniorer


      21:30
    • 19:30

      Azalea BK (borta) F-09/10


      21:30
  • 26Fre
    • 16:30

      GIFF CUPEN P-09


      00:00
    • 18:15

      Solängens BK (hemma) P-10


      20:15
  • 27Lör
    • Heldag

      GIFF CUPEN P-09

    • 09:00

      Workshop Mv-teknik F-13


      13:15
    • 12:15

      Götaholms BK Vit (hemma) P-13


      14:15
    • 12:30

      Mölnlycke IF P12 Gul (borta) P-12


      14:30
    • 13:15

      Torslanda IK Svart (borta) F-13


      14:15
    • 13:30

      Götaholms BK Blå (hemma) P-13


      15:30
    • 14:45

      Lerum IS (borta) F-12


      16:00
    • 15:00

      GAIS 2 (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      IF Mölndal Fotboll 3 (hemma) Herrjuniorer


      18:00
  • 28Sön
    • 00:00

      GIFF CUPEN P-09


      15:30
    • 09:00

      Fotografering 2024 för lag och spelare Ledarsidor


      14:00
    • 09:00

      Träning F-17


      10:30
    • 09:30

      Fotografering OBS! Viktigt att skriva i anmälan om barn ska ta enskilt foto P-17


      09:55
    • 09:45

      Träning P-17


      10:30
    • 10:00

      Lagfotografering P-14


      10:30
    • 10:00

      Utbynäs SK Gul (hemma) F-14


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch mot Hemsjö F-13


      11:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:30

      Lagfotografering P-11


      11:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 10:45

      Fotografering/Lagfoto, Flodala F-09/10


      11:30
    • 11:00

      Kållered SK P14 Blå (hemma) P-14


      13:00
    • 11:30

      Fotografering P-16


      12:00
    • 12:15

      Lerums IS P15 vit 5 (borta) P-15


      14:15
    • 12:15

      Kungsladugårds BK (borta) A-Lag Herrar


      14:15
    • 12:15

      Kållered SK P14 Vit (hemma) P-14


      14:15
    • 12:30

      Fotografering på Flodala F-13


      13:00
    • 12:30

      Mölnlycke IF P12 Svart (borta) P-12


      14:30
    • 13:00

      Fotografering av lag och spelare 2024 F-15


      13:30
    • 13:30

      Hisingsbacka FC Vit (hemma) P-10


      15:30
    • 13:30

      Lagfotografering F-16


      14:00
    • 13:30

      Ahlafors IF (hemma) P-14


      15:30
    • 16:00

      Träning Herrjuniorer


      17:30
    • 17:00

      Hönö IS (hemma) A-lag Dam


      19:00
  • 29Mån
    v.18
    • 17:00

      Fotografering 2024 för lag och spelare Ledarsidor


      21:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Lagfoto P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning med F12 F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning A-Lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Angereds IS (hemma) P-11


      20:30
    • 19:00

      Lagfotografering P-09


      19:30
    • 20:00

      Träning Damjuniorer


      21:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:20

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00