Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Floda BoIF

Följ

Floda BoIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2023

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 12:00

      Torslanda IK 3 (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Träning P-08


      13:30
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Älvängens IK (borta) A-lag Dam


      21:00
    • 19:00

      Önnereds IK (hemma) A-Lag Herr


      21:00
    • 20:15

      Askims IK Svart (hemma) P-08


      22:15
  • 3Ons
    • 17:30

      Öjersjö IF 3 (borta) P-14


      19:15
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 18:00

      Träning A-Lag Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:15

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 18:30

      Öjersjö IF Vit (borta) P-12


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      BK Häcken Gul (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      BK Häcken Gul (borta) P-10


      21:00
  • 5Fre
    • 18:00

      Floda BoIF P07 - Finlandia/Pallo P-08


      22:00
    • 19:00

      Surte IS FK (borta) A-Lag Herr


      21:00
    • 19:00

      Hovås Billdal IF Röd (hemma) P-08


      21:00
    • 20:15

      Filandia Pallo if (borta) P-07


      21:15
  • 6Lör
    • Heldag

      Öjersjö Cup P-15

    • 07:30

      Öjersjö cup - ni är Floda blå F-16


      12:50
    • 07:30

      Öjersjö cup - ni är Floda vit F-16


      13:15
    • 08:00

      Öjersjö Cup (5x5) F-15


      12:30
    • 08:00

      Floda Boif P16 (hemma) P-16


      15:00
    • 08:30

      Frukostmöte Ledarsidor


      12:00
    • 10:00

      Sävedalens IF (hemma) F-12


      11:00
    • 10:30

      GoldCoast FC Svart (borta) P-12


      11:30
    • 10:30

      GoldCoast FC Gul (borta) P-12


      11:30
    • 10:45

      Lekstorps IF Grön (borta) P-14


      12:45
    • 10:45

      Lekstorps IF Vit (borta) P-14


      12:45
    • 11:15

      Angereds IS (hemma) P-11


      12:45
    • 12:00

      Öjersjö Cup F-16


      16:00
    • 14:30

      Övriga (hemma) F-14


      16:30
    • 15:00

      Sävedalens IF (B) (hemma) A-lag Dam


      17:00
    • 15:15

      Kållered SK (borta) P-09


      16:45
    • 15:15

      Kållered SK (borta) P-10


      16:45
  • 7Sön
    • Heldag

      Öjersjö cup P-14

    • 11:00

      Bjärke (hemma) P-11


      12:30
    • 11:15

      Kareby IS Blå (borta) F-09/10


      13:15
    • 12:00

      Övriga (hemma) F-14


      16:00
    • 14:30

      Qviding FIF Vinröd (borta) P-13


      16:30
    • 15:00

      Öckerö IF (hemma) Damjuniorer


      17:00
    • 15:00

      Västra Frölunda IF Vit (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      Välbehag med bästa-lag! F-13


      18:00
    • 15:30

      Alingsås Kvinnliga IK Vit (borta) F-11


      17:30
    • 15:45

      Öjersjö IF Svart (borta) P-10


      17:15
    • 15:45

      Qviding FIF P2013 Vinröd 2 (borta) P-13


      17:45
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Kortedala IF (hemma) C-lag Herr


      20:00
  • 8Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Spelarutbildning 7 mo 7 Ledarsidor


      21:00
    • 18:15

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 20:15

      Kärra KIF Gul (borta) P-08


      22:15
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Kållered SK Vit (borta) P-10


      19:30
    • 18:00

      Lerums IS Vit 2 (hemma) P-14


      20:00
    • 18:00

      Lerums IS Vit 1 (hemma) P-14


      20:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herr


      19:30
    • 19:00

      Sävedalens IF Blå (hemma) P-14


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 18:15

      Ytterby IS Röd (borta) P-08


      20:15
    • 19:00

      Kärra KIF (hemma) A-Lag Herr


      21:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning Fotbollsskolan


      12:00
    • 09:00

      Fotbollsskolan del 1 Fotbollsskolan


      12:00
    • 10:00

      Fotbollsskolan del 1 Floda BoIF


      11:30
    • 10:00

      Bergsjön SK Gul (hemma) P-12


      11:15
    • 11:15

      Utbynäs SK Gul (hemma) P-12


      12:30
    • 12:00

      Bergsjö IF (borta) P-11


      13:30
    • 12:15

      Lerums IS (borta) F-12


      13:15
    • 12:30

      Utbynäs SK Röd (hemma) P-12


      13:45
    • 13:00

      Angered BK (hemma) F-11


      15:00
    • 14:15

      GAIS Svart (hemma) P-09


      15:45
    • 15:00

      Lerums IS (hemma) Damjuniorer


      17:00
  • 14Sön
    • Heldag

      Sammandrag P-15

    • 10:30

      Träning F-14


      12:00
    • 10:40

      Träning P-14


      12:00
    • 11:00

      SKIF Semberija (hemma) P-09


      12:30
    • 11:15

      Lekstorps IF Vit (hemma) P-13


      13:15
    • 12:30

      Jonsereds IF (hemma) F-13


      13:30
    • 12:30

      Lekstorps IF Grön (hemma) P-13


      14:30
    • 14:00

      Skogsbygdens IF Röd (hemma) F-11


      16:00
    • 14:45

      Backatorp IF Svart (hemma) P-10


      16:15
    • 17:00

      IK Kongahälla/Kungälvs FF (borta) A-lag Dam


      19:00
    • 17:00

      Hovås Billdal IF Blå (borta) F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 20:00

      Träning C-lag Herr


      21:30
  • 15Mån
    v.20
    • Heldag

      Kioskvecka för P-10 P-10

    • 17:00

      Träning P-09


      20:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Lekstorps IF (borta) Damjuniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 16Tis
    • Heldag

      Kioskvecka för P-10 P-10

    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Hisingsbacka FC (hemma) Damjuniorer


      21:00
    • 19:00

      Essungaalliansen Svart (borta) F-11


      21:00
    • 20:15

      BK Häcken Svart (hemma) P-08


      22:15
    • 20:15

      Eriksbergs IF (borta) A-Lag Herr


      22:15
  • 17Ons
    • Heldag

      Kioskvecka för P-10 P-10

    • 13:00

      Veo kamera F12 Floda BoIF


      15:30
    • 13:00

      Veo kamera F-12


      15:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Qviding FIF P2014 Svart 3 (hemma) P-14


      19:15
    • 18:00

      Träning A-Lag Herr


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning C-lag Herr


      20:30
    • 19:15

      Mossens BK (hemma) A-lag Dam


      21:15
  • 18Tor
    • Heldag

      Kioskvecka för P-10 P-10

    • 09:00

      Kvantum Cup Lerum F-13


      17:00
    • 15:00

      Träning P-07


      16:30
    • 16:00

      Holmalunds IF Alingsås Röd (hemma) P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Angered MBIK Vit (hemma) P-10


      20:00
  • 19Fre
    • Heldag

      Kioskvecka för P-10 P-10

  • 20Lör
    • Heldag

      Kioskvecka för P-10 P-10

    • 11:15

      Angereds IS (hemma) P-12


      12:15
    • 14:00

      Landvetter IF (hemma) F-12


      15:00
    • 14:30

      Jonsereds IF Gul (borta) P-12


      15:45
    • 15:00

      Gerdskens BK Gul (borta) P-11


      16:30
    • 15:45

      Jonsereds IF Blå (borta) P-12


      17:00
  • 21Sön
    • Heldag

      Kioskvecka för P-10 P-10

    • 09:00

      Sävedalens IF P2013 Röd (borta) P-13


      11:00
    • 10:15

      Sävedalens IF Blå (borta) P-13


      12:15
    • 10:30

      Träning F-14


      12:00
    • 10:40

      Träning P-14


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Lekstorps IF (borta) F-13


      13:00
    • 12:15

      Öjersjö IF (borta) F-11


      14:15
    • 14:30

      Mossens BK Svart (borta) P-09


      16:00
    • 16:45

      FC Komarken (borta) A-Lag Herr


      18:45
    • 17:00

      Lerkils IF (borta) P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning Damjuniorer


      18:30
    • 18:00

      Romelanda UF (borta) C-lag Herr


      19:00
  • 22Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herr


      19:30
    • 18:00

      Möte herr sektionen om kommande jun lag Floda BoIF


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:30

      Assyriska BK (hemma) A-Lag Herr


      21:30
    • 20:15

      Örgryte IS Fotboll Röd (borta) P-08


      22:15
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Qviding FIF P2014 Vit 1 (hemma) P-14


      20:00
    • 18:00

      Qviding FIF P2014 Vit 2 (hemma) P-14


      20:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herr


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Finlandia Pallo AIF (hemma) P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning C-lag Herr


      20:30
  • 25Tor
    • 17:00

      Lerums IS Vit 4 (borta) P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 26Fre
    • 19:00

      Nol IK (hemma) A-Lag Herr


      21:00
    • 19:00

      Lerums IS (U) (borta) A-lag Dam


      21:00
    • 19:00

      Mölnlycke IF Svart (borta) F-09/10


      21:00
  • 27Lör
    • 00:00

      Qviding FIF Vit 2 (hemma) P-13


      02:00
    • Heldag

      Sammandrag i Gråbo F-16

    • 08:00

      Lekstorps IF (borta) P-16


      14:00
    • 09:00

      Integrationssammandrag F-13


      11:30
    • 09:00

      Fotbollsskolan del 2 Fotbollsskolan


      12:00
    • 09:45

      Integrationssammandrag Lag Vit P-12


      12:45
    • 09:45

      Integrationssammandrag Lag Blå P-12


      12:45
    • 10:00

      Fotbollsskolan del 2 Floda BoIF


      11:30
    • 12:00

      Integrationssammandrag Lag Röd P-12


      14:45
    • 12:20

      Sammandrag i Gråbo - ni är lag blå F-16


      15:40
    • 12:20

      Sammandrag Gråbo - ni är lag vit F-16


      00:00
    • 12:40

      Sammandrag i Gråbo - ni är lag svart F-16


      16:20
    • 12:40

      Sammandrag Gråbo - ni är lag röd F-16


      15:20
    • 15:00

      Integrationssammandrag! P-13


      18:30
  • 28Sön
    • 00:00

      Sammandrag Gråbo - ni är lag vit F-16


      14:00
    • Heldag

      Sammandrag P-15

    • 10:00

      Övriga (hemma) F-14


      13:00
    • 10:40

      Träning P-14


      12:00
    • 11:00

      Partille IF FK PF2014 Röd (borta) P-14


      13:00
    • 11:00

      Frisco/Herrljunga SK FK Blå (hemma) F-11


      13:00
    • 12:00

      Partille IF FK PF2014 Vit (borta) P-14


      14:00
    • 13:00

      Slottsskogen/Godhem IF Röd (hemma) F-09/10


      15:00
    • 14:30

      Jonsereds IF (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Älvsborg FF Svart (hemma) P-10


      17:30
    • 16:00

      Hemsjö IF (borta) P-11


      17:15
    • 17:00

      Näsets SK (hemma) Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      IF Mölndal Fotboll Blå (hemma) P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Utbynäs SK (hemma) C-lag Herr


      20:00
  • 29Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Inlämning loppissaker P-11


      20:00
    • 19:40

      Kungsladugårds BK 2 (hemma) P-08


      21:40
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Romelanda UF (hemma) F-11


      20:00
    • 18:15

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:40

      Lerums IS Vit (borta) F-13


      19:40
    • 20:15

      Nödinge SK Fotboll (hemma) P-07


      21:15
  • 31Ons
    • 17:30

      Sävedalens IF Vit (borta) P-14


      19:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Stenkullen GoIK (hemma) P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herr


      19:30
    • 18:00

      Inlämning loppissaker P-11


      19:00
    • 18:30

      Sävedalens IF Röd (borta) P-14


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning C-lag Herr


      20:30
    • 19:00

      Lekstorps IF (hemma) P-10


      20:30