Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Floda BoIF

Följ

Floda BoIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 11:00

      Träning F-15


      12:00
  • 5Sön
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:45

      Träning F-14


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-15


      13:30
    • 14:30

      Träning P-17


      15:30
    • 15:45

      Träning P-16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Alingsås - BK Häcken, Svenska Cupen F-13


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning A-Lag Herrar


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:30

      MATCH Näset-Floda F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-15


      12:00
    • 12:00

      Träning F-11


      16:00
    • 12:00

      Förfrågan om mini turnering P-12


      17:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:45

      Träning F-14


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch Bergum P-09


      13:30
    • 14:00

      Träningsmatch mot Eriksberg Damjuniorer


      16:00
    • 14:30

      Träning P-17


      15:30
    • 15:45

      Träning P-16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Planering jun senior lag Ledarsidor


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:30

      Träning A-Lag Herrar


      21:00
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 11:00

      Träningsmatch utbynäs P-09


      12:30
    • 11:00

      Träning F-15


      12:00
    • 12:00

      Lunden Överås BK (P11) (borta) P-11


      14:00
    • 15:00

      Säsongavslutning P-09


      18:00
  • 19Sön
    • Heldag

      Nolcupen P-16

    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:45

      Träning F-14


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Lerum IS F-12


      13:30
    • 14:30

      Träning P-17


      15:30
    • 15:00

      Öjersjö IF (hemma) A-lag Dam


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 07:00

      Floda Marknad F-13


      18:00
    • 11:00

      Träning F-15


      12:00
    • 12:00

      Utbynäs SK (hemma) A-Lag Herrar


      14:00
    • 12:30

      Näsets SK (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch Fässberg P-09


      14:40
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:45

      Träning F-14


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      Hemsjö IF (hemma) P-10


      12:30
    • 14:00

      Alingsås Kvinnliga IK (borta) F-09/10


      16:00
    • 14:30

      Träning P-17


      15:30
    • 15:45

      Träning P-16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:00

      Träning P-13


      17:30
    • 16:30

      Träningsmatch - Partille IF Borta P-13


      18:00
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 18:45

      Träning F-14


      20:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Utlämning julblommor P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      19:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00