Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Floda BoIF

Följ

Floda BoIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • Heldag

      Sammandrag P-15

    • 10:00

      Stenkullen GoIK (borta) P-11


      11:30
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 11:00

      Jonsereds IF (hemma) F-13


      12:00
    • 12:00

      Kode IF (hemma) P-10


      14:00
    • 12:30

      Sammandrag (hemma) F-15


      16:10
    • 13:30

      Angereds IS 1 (hemma) P-13


      15:30
    • 14:30

      Slottsskogen/Godhem IF Röd (borta) F-09/10


      16:30
    • 14:45

      Stenkullen GoIK Blå (hemma) P-13


      16:45
    • 17:00

      Ytterby IS (B) (borta) A-lag Dam


      19:00
    • 17:00

      IF Mölndal Fotboll Blå (borta) P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 19:00

      Sävedalen IF (hemma) C-lag Herrar


      20:00
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 18:00

      Träning Damjuniorer


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Jonsereds IF Gul (borta) P-14


      20:30
    • 18:30

      Jonsereds IF Svart (borta) P-14


      20:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning C-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:45

      Öckerö IF (borta) Damjuniorer


      21:45
    • 20:15

      Backatorp IF Svart (borta) P-08


      22:15
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Fotbollsgolf på Öijared F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning Damjuniorer


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag Dam


      19:30
    • 18:00

      Sävedalens IF Vit (hemma) F-14


      20:00
    • 18:50

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Löpträning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 6Fre
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning Ledarsidor


      19:00
    • 17:30

      EXTRATRÄNING MED COACHERNA F-13


      19:00
    • 17:30

      Extra träning med externa coacher F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Övrig träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 7Lör
    • 11:00

      Bergum IF (hemma) F-12


      12:30
    • 12:00

      Kode IF (hemma) F-11


      14:00
    • 13:00

      Bergsjö IF (hemma) A-Lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Kortedala IK (hemma) P-09


      14:30
    • 14:30

      Jonsereds IF Blå (borta) P-12


      16:30
    • 15:30

      IFK GBG - Sirius P-13


      21:00
    • 15:45

      Jonsereds IF Gul (borta) P-12


      17:45
    • 17:30

      Azalea BK (borta) P-10


      19:30
  • 8Sön
    • 09:00

      Kungsbacka Höstcup F-12


      13:30
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 11:30

      Bergsjö IF (hemma) P-11


      13:30
    • 12:30

      Gunnilse IS (borta) F-13


      13:30
    • 13:00

      Mölnlycke IF Svart (hemma) F-09/10


      15:00
    • 14:30

      Qviding FIF Vit 2 (borta) P-13


      16:30
    • 15:45

      Qviding FIF Vit (borta) P-13


      17:45
    • 16:00

      Älvängens IK (hemma) A-lag Dam


      18:00
    • 16:00

      Ytterby IS Röd (hemma) P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Ytterby IS Vit (borta) P-09


      19:00
    • 17:30

      Floda P12 Vit - Bergsjön P12 P-12


      19:00
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:20

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning Damjuniorer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 20:15

      Sävedalens IF Vit (hemma) P-08


      22:15
  • 11Ons
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:20

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:15
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 18:50

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Löpträning P-11


      20:00
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 13Fre
    • 19:15

      Torslanda IK Röd (borta) P-08


      21:15
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 08:00

      Kungsbacka höstcup 9M9 P-11


      17:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 10:45

      Träning F-14


      12:15
    • 11:30

      Ahlafors IF (borta) A-lag Dam


      13:30
    • 12:00

      Angered MBIK Vit (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Öckerö IF (borta) F-09/10


      15:00
    • 16:00

      Örgryte IS Fotboll Röd (borta) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
  • 16Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:20

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 18:30

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:15
    • 18:30

      Träning F-09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 20:00

      Träning C-lag Herrar


      21:30
    • 20:15

      Landvetter IS Vit (hemma) P-08


      22:15
  • 18Ons
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 20:00

      Göteborgs DFF (hemma) A-lag Dam


      21:45
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:20

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:15
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 18:50

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Löpträning P-11


      20:00
    • 19:30

      Möte Styrelsen Floda BoIF


      21:00
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 20Fre
    • 15:00

      Quality cup Intresseanmälan P-08


      00:00
    • 19:10

      Hisingsbacka FC (borta) P-09


      20:40
  • 21Lör
    • Heldag

      Quality cup Intresseanmälan P-08

    • Heldag

      Kungsbacka höstcup P-10

    • 12:00

      IF Mölndal Fotboll (hemma) F-09/10


      14:00
    • 14:00

      Hisingsbacka FC (borta) Damjuniorer


      16:00
    • 15:00

      IK Zenith (B) (hemma) A-lag Dam


      16:45
  • 22Sön
    • 00:00

      Quality cup Intresseanmälan P-08


      18:00
    • 00:00

      Kungsbacka höstcup P-10


      23:55
    • 09:30

      Lerums IS (hemma) P-11


      11:00
    • 09:45

      Träning P-17


      10:45
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 10:45

      Träning F-14


      12:00
    • 11:15

      Lerums IS (hemma) P-11


      12:45
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
  • 23Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatch mot Lindome F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Matchkoll, lagaktivtet och gemenskap P-10


      20:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:20

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:15
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 18:50

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Löpträning P-11


      20:00
    • 20:15

      Lundby IF (hemma) P-07


      22:15
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 00:00

      Avslutning A-Lag Herrar


      00:45
    • 13:00

      Älvsborg FF Svart (hemma) P-09


      14:30
  • 29Sön
    • 09:45

      Träning P-17


      10:45
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      Match mot Ahlafors IF F-11


      13:00
    • 12:00

      BK Häcken 1 (hemma) P-11


      13:30
    • 13:00

      Nödinge SK Fotboll Vit (borta) F-09/10


      15:00
    • 15:00

      Lindome GIF Vit (borta) P-11


      17:00
  • 30Mån
    v.44
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Tränarmöte P-09


      21:00
  • 31Tis