Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Floda BoIF

Följ

Floda BoIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Kareby IS Blå (hemma) P-12


      12:00
    • 11:15

      Kareby IS Röd (hemma) P-12


      13:15
    • 12:30

      Kållered SK (hemma) P-11


      14:00
    • 12:30

      Bergsjö IF 1 (hemma) P-14


      14:30
    • 13:45

      Västra Frölunda IF (hemma) P-14


      15:45
    • 14:00

      Bergums IF (hemma) F-11


      16:00
    • 15:30

      IK Kongahälla Vit (hemma) P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag Dam


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Partille IF FK Röd (hemma) P-15


      20:00
    • 18:00

      Tollereds IF P15 (hemma) P-15


      20:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herrar


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:45

      Refresh för alla domare Flodala cup P-09


      18:15
    • 18:15

      Bollkalle P-11


      20:30
    • 18:30

      Bergsjön SK (hemma) F-12


      19:45
    • 18:45

      Donsö IS (hemma) A-Lag Herrar


      20:45
    • 19:30

      IK Kongahälla (borta) A-lag Dam


      21:30
  • 4Lör
    • Heldag

      Öjersjö cup P-15

    • Heldag

      Flodala Cup F-13

    • 07:30

      Flodala Cup lag svart P-16


      12:00
    • 08:00

      Flodala Cup lag vit P-16


      12:30
    • 08:30

      Flodala Cup lag blå P-16


      13:00
    • 09:00

      FLODALA CUP Floda BoIF


      18:00
    • 09:00

      Domare Flodala cup Herrjuniorer


      00:00
    • 09:30

      Okänt (hemma) F-14


      13:00
    • 10:30

      FÖRÄLDRARUPPDRAG PÅ FLODALA CUP F-13


      13:30
    • 12:00

      Öjersjö Cup P-17


      17:00
    • 12:30

      Flodala Cup - Floda blå F-16


      17:30
    • 12:30

      Flodala Cup - Floda svart F-16


      17:30
    • 13:00

      Flodala cup P-13


      17:00
    • 13:00

      Flodala Cup - Floda vit F-16


      18:00
    • 13:15

      Föräldrauppgifter Flodala Cup F-16


      16:30
    • 14:00

      Jonsereds IF Gul (borta) P-09


      15:30
    • 14:30

      Örgryte IS Fotboll Blå (borta) P-11


      16:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Domare Flodala cup Herrjuniorer


      16:00
    • Heldag

      Flodala cup P-14

    • Heldag

      Flodala cup P-15

    • Heldag

      Flodala Cup 2024 F-12

    • Heldag

      Domare Flodala cup P-09

    • 08:30

      FLODALA CUP Floda BoIF


      18:30
    • 08:30

      Flodala cup F-15


      13:00
    • 09:25

      Träning F-17


      10:30
    • 12:15

      Sandarna BK (borta) Herrjuniorer


      14:15
    • 13:00

      Förfrågan Flodala Cup P-12


      18:00
    • 15:30

      Donsö IS (borta) A-Lag Herrar


      17:30
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Bergsjön SK Grön (borta) P-14


      19:30
    • 17:30

      Bergsjön SK Svart (borta) P-14


      19:30
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Angereds IS (hemma) P-15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:45

      Pushers BK/Masthuggets BK (borta) A-Lag Herrar


      21:45
    • 20:15

      Sävedalens IF 2 (borta) Herrjuniorer


      22:15
  • 9Tor
    • 10:00

      Nödinge SK Fotboll Vit (borta) P-11


      11:30
    • 10:00

      Träning Damjuniorer


      11:45
    • 12:00

      Näsets SK 3 (hemma) Herrjuniorer


      14:00
    • 14:00

      Hovås Billdal IF (borta) P-10


      15:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Dam


      19:30
    • 18:30

      Lerums IS F15 1 (hemma) F-15


      20:30
    • 18:30

      Lerums IS F15 2 (hemma) F-15


      20:30
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
  • 10Fre
    • 09:00

      KF Velebit (hemma) P-10


      10:00
    • 16:00

      Bergsjön SK (hemma) P-10


      17:00
    • 17:30

      Lerums IS P15 lila 3 (borta) P-15


      19:30
    • 18:30

      Lerums IS P15 lila 4 (borta) P-15


      20:30
  • 11Lör
    • 09:00

      Intresseanmälan ledare fotbollskolan våren Herrjuniorer


      12:00
    • 09:00

      FOTBOLLSSKOLAN Floda BoIF


      12:00
    • 09:00

      Fotbollsskolan 2024 Fotbollsskolan


      12:00
    • 09:00

      Råå IF (borta) P-10


      10:00
    • 10:00

      Bergum IF (borta) F-12


      11:15
    • 10:45

      Bergums IF Vit (borta) P-15


      12:45
    • 13:00

      IF Mölndal Fotboll 1 (borta) F-13


      14:00
    • 13:15

      Ösets BK (borta) P-14


      15:15
    • 14:30

      Kärra KIF Röd (borta) P-12


      16:30
    • 15:45

      Kärra KIF Gul (borta) P-12


      17:45
    • 17:00

      Eriksbergs IF (borta) P-10


      18:00
  • 12Sön
    • 09:00

      IF Vardar/Makedonija (hemma) P-10


      10:00
    • 09:25

      Träning F-17


      10:30
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30
    • 10:00

      IFK Hindås (hemma) F-14


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Mossens BK (hemma) P-10


      13:00
    • 13:00

      Slottskogen/Godhem IF (hemma) F-13


      14:00
    • 17:00

      Hälsö BK (hemma) A-lag Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Backatorp IF 1 (borta) Herrjuniorer


      20:15
  • 13Mån
    v.20
    • 17:15

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning med F12 F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:30

      Bollkallar för A-laget P-12


      20:45
    • 19:00

      FC Kålltorp (hemma) A-Lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Qviding FIF Vinröd 3 (hemma) P-15


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrjuniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning Damjuniorer


      20:30
    • 20:00

      Önnereds IK Röd (borta) P-10


      22:00
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Träning A-Lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 20:00

      Assyriska BK (hemma) P-09


      21:30
  • 16Tor
    • 17:30

      Sävedalens IF Panter (borta) F-15


      19:30
    • 17:30

      Sävedalens IF Lejon (borta) F-15


      19:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Qviding FIF P2015 Vinröd (hemma) P-15


      20:00
    • 18:00

      Qviding FIF P2015 Vinröd 2 (hemma) P-15


      20:00
    • 18:00

      Träning Damjuniorer


      19:30
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:30
    • 20:15

      Sävedalens IF (B) (borta) A-lag Dam


      22:15
    • 20:15

      Kärra KIF Vit (borta) P-10


      22:15
  • 17Fre
    • 19:00

      Stenkullen GoIK (hemma) A-Lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bergums IF (borta) P-09


      21:00
  • 18Lör
    • 09:00

      FOTBOLLSSKOLAN Floda BoIF


      12:00
    • 09:00

      Fotbollsskolan 2024 Fotbollsskolan


      12:00
    • 11:00

      Kungälvs FF grön (hemma) F-13


      12:00
    • 12:00

      Surte IS FK (hemma) P-11


      13:30
    • 12:00

      Bergums IF (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Utbynäs SK gul (borta) F-12


      13:15
    • 13:15

      Torslanda IK 2 (borta) P-10


      15:15
    • 13:30

      Götaholms BK Blå (hemma) F-11


      15:30
    • 14:45

      Torslanda IK Grön (borta) F-11


      16:45
    • 15:00

      Kållered SK (hemma) Damjuniorer


      17:00
  • 19Sön
    • 09:25

      Träning F-17


      10:30
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30
    • 10:00

      Ytterby IS Grön (hemma) P-12


      12:00
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      GoldCoast FC Gul (hemma) P-14


      13:00
    • 11:15

      Ytterby IS Blå (hemma) P-12


      13:15
    • 12:00

      Angereds IS 1 (borta) P-13


      14:00
    • 12:15

      GoldCoast FC Svart (hemma) P-14


      14:15
    • 13:30

      Hjuviks AIK Blå (hemma) P-10


      15:30
    • 13:30

      Bergums IF P-14 1 (hemma) P-14


      15:30
    • 14:00

      IF Mölndal Fotboll 1 (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Kungsladugårds BK (borta) F-11


      20:00
    • 18:15

      Backatorp IF Flickor F09/10 (borta) F-09/10


      20:15
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Öjersjö IF 1 (borta) P-15


      19:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 17:30

      Öjersjö IF 2 (borta) P-15


      19:30
    • 18:00

      Träning A-Lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 18:30

      Västra Frölunda IF (hemma) Herrjuniorer


      20:30
    • 18:30

      Öjersjö IF Lag 3 (borta) P-15


      20:30
    • 19:15

      Azalea BK (borta) A-Lag Herrar


      21:15
    • 19:15

      Angered MBIK Svart (borta) P-10


      21:15
  • 25Lör
    • 00:00

      Götaholms BK Vit (hemma) P-14


      02:00
    • 00:00

      Serbiska KIF Semberija Göteborg (hemma) P-14


      02:00
    • 00:00

      Björndammens BK (borta) P-14


      02:00
    • 08:30

      Integrationssammandrag P-14


      12:30
    • 08:45

      Integrationssammandrag 25/5 P-13


      12:30
    • 09:00

      FOTBOLLSSKOLAN Floda BoIF


      12:00
    • 09:00

      Fotbollsskolan 2024 Fotbollsskolan


      12:00
    • 09:00

      Integrationssammandrag F-14


      11:30
    • 10:45

      Match med F15 mot Qviding F-16


      13:00
    • 12:00

      Älvsborg FF (hemma) Damjuniorer


      14:00
    • 12:00

      Qviding FIF F2015 Vit (borta) F-15


      14:00
    • 12:00

      Qviding FIF F2015 Vinröd (borta) F-15


      14:00
    • 15:00

      Solväders FC (hemma) P-11


      16:30
    • 15:00

      Hjuviks AIK 2 (borta) F-11


      17:00
    • 16:00

      Askims IK (hemma) Herrjuniorer


      18:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Älvsborg FF Blå (borta) P-11


      10:30
    • 09:25

      Träning F-17


      10:30
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Näsets SK Gul (hemma) F-11


      14:00
    • 12:00

      Kungsladugårds BK (borta) A-Lag Herrar


      13:00
    • 13:30

      Utbynäs SK Gul (hemma) P-10


      15:30
    • 15:00

      Utsiktens BK Vit (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning Herrjuniorer


      17:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
  • 27Mån
    v.22
    • 17:15

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning med F12 F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Serbiska KIF Semberija Göteborg (hemma) P-15


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrjuniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning Damjuniorer


      20:30
    • 20:15

      Mossens BK Svart (borta) P-09


      22:15
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Lerums IS P15 vit 3 (hemma) P-15


      20:00
    • 18:00

      Lerums IS P15 vit 4 (hemma) P-15


      20:00
    • 18:00

      Träning A-Lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 30Tor
    • 17:30

      Lekstorps IF Grön (hemma) P-13


      19:30
    • 17:30

      Lekstorps IF Vit (hemma) P-13


      19:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning Damjuniorer


      19:30
    • 18:30

      Bergums IF Blå (hemma) F-15


      20:30
    • 18:30

      Bergums IF Vit (hemma) F-15


      20:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:30
  • 31Fre